• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Serra-Hal%C4%B1-Y%C4%B1kama/584564141587701

YORGAN-BATTANİYE YIKAMA

YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA

 

ANCAK YORGAN TEMİZLEME İŞLEMİ HALI YIKAMA İŞLEMİ GİBİ YAPILMAMAKTADIR. BU İŞLEM İÇİN EVLERİMİZDE KULLANDİĞİMİZ ÇAMAŞIR MAKİNELERİNİN DAHA BÜYÜĞÜ OLAN ÖZEL YIKAMA MAKİNELERİ KULANILMAKTADIR.

YORGANLARIN TEMİZLEME İŞLEMİNE BAŞLAMADAN ÖNÇE VARSA ÇIKARILMASI ZOR LEKELER İÇİN UYGULAMA YAPILIR. RENK VERME PROBLEMİ VARSA AYRIŞTIRICI KULLANILIR.DAHA SONRA MAKİNELERE KONULARAK YIKAMA İŞLEMİ YAPILIR.YIKANAN YORGANLARIN KURUTULMASI ÇOK DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BİR KONUDUR.ÇÜNKU YORGANLARIN KURUTULMASI ALDATICI OLABİLİR.ELYAF DA OLSA YÜN DE OLSA ÇOK AZ BİR NEM BİLE KALSA MUTLAKA PROBLEM OLACAKTIR.TAMAMEN KURUYAN YORGANLAR AMBALAJ'LANIR VE ADRESİNE TESLİM EDİLİR.SERVİS ESNASINDA HİJYENE ÇOK ÖNEM VERMEKTEYİZ. YORGAN YIKAMA İŞLEMİNİN DE KENDİ ARASINDA YÜN YORGAN YIKAMA , PAMUK YORGAN YIKAMA , SATEN YORGAN YIKAMA GİBİ ÇEŞİTLERE AYRILIR VE AYRI AYRI YIKAMA TEKNİKLER KULLANILARAK YIKANMAKTADIR.

 AYRICA YORGAN VE BATTANİYELER MAKİNELER DE TEK TARAFA DOĞRU SIKMA İŞLEMİ YAPILDIĞINDAN ASLA BOZULMAZ VE KIRIŞMAZ.MAKİNEDEN ÇIKAN YORGANLAR ÜTÜLENMİŞ GİBİ DÜZ OLURLAR.YORGAN YIKAMA İŞLEMİNDE DİKKAT EDİLEN DİĞER BİR KONU YORGANLARININ MUTLAKA TEK TEK YIKANMASI.BU İŞLEM  YORGAN YIKAMA MALİYETİNİ YÜKSELTMEKTE FAKAT HİJYEN ACISINDAN ÖNEMLİ KABUL ETTİĞİMİZ PROBLEMİ ORTADAN KALDIRMAKTADIR.BU PROBLEM HİÇBİR MUŞTERİMİZİN YORGANI BAŞKA BİRİSİNİN YORGANIYLA BEREBER ASLA YIKANMAZ. HALI YIKAMA İŞLEMİN UYGULANAN TEK TEK YIKAMA İŞLEMİ YORGAN YIKAMA İŞLEMİ İÇİNDE AYNI ŞEKİLDE UYGULANMAKTADIR.