• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Serra-Hal%C4%B1-Y%C4%B1kama/584564141587701

KİR VE LEKELERE KARŞI KORUMA

KİR VE LEKEYE KARŞI KORUMA

İLK YARDIM

      HİÇ KİMSE DEĞERLİ BOŞ ZAMANLARINI HALI TEMİZLİĞİYLE GEÇİRMEK İSTEMEZ. HALIDAKİ LEKE VE KİRLERİ TEMİZLEMEK İÇİN GEÇİRİLEN ZAMAN KAYBINI ÖNLEMEK KADAR YIPRANMA VE KİRLENMEYE KARŞI ÖNEMLİ BİR YÖNTEM DE DIŞARIDA GİYİLEN AYAKKABILARIN MÜMKÜN OLDUĞUNCA EV İÇERİSİNDE GİYİLMEMESİNİ SAĞLAMAKTIR.

EVE GİRİŞTE AYAKKABILARIN ÇIKARILMASI VEYA KAPI ÖNÜ PASPASLARININ KULLANILMASI BU ANLAMDA ÖNLEM OLARAK ALINABİLİR. KAPI GİRİŞLERİNDE KULLANILACAK PASPASLAR HEM KİRLENMEYİ AZALTACAK HEM DE HİJYEN SAĞLAYACAKTIR. UNUTULMAMASI GEREKEN BİR DİĞER NOKTA DA GİRİŞLERDE KULLANILAN BU PASPASLARIN MÜMKÜN OLDUĞUNCA YIKANABİLİR ÖZELLİKTE OLMALARI GEREKTİĞİDİR.

GÜZELİM HALINIZIN ÜZERİNE HERHANGİ BİR SIVININ DÖKÜLMESİ DURUMUNDA ÖNCELİKLE YAPMANIZ GEREKEN ŞEY, DÖKÜLEN SIVI FAZLALIĞINI BİRKAÇ KAT HAVLU PEÇETE YARDIMIYLA ALMAK OLACAKTIR.

İLK YARDIM NİTELİĞİNDEKİ BU İŞLEMİN ARDINDAN BİR MİKTAR SEYRELTİLMİŞ SIVI EL DETERJANI VE TEMİZ BİR BEZ YARDIMIYLA LEKENİN ÜZERİNİ LEKE YOK OLANA DEK TAMPONLAYIN. PEKİ, HANGİ LEKEYE NE TÜR BİR TEMİZLEME YÖNTEMİ UYGULANMALIDIR? İŞTE BİR DİZİ LEKE VE UYGUN TEMİZLEME METODLARI… YAN SAYFAYA BAKINIZ…