• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Serra-Hal%C4%B1-Y%C4%B1kama/584564141587701

STEP HALI YIKAMA

STEP HALI YIKAMA

 Step 
halı yıkama tecrübe gerektiren bir işlemdir.

Step halıların görünümü,modern desenleri ve kalitesi ile evlerimizin vazgeçilmez halıları arasında yerini almıştır.Step halıların dokuma şekli,saf yünden dokunmuş olmaları,taban yapılarının farklı (astarlı) olması sebebiyle step halıların yıkama işlemi diğer tüm halılardan farklı bir uygulamayla temizlenir.Step halıların hav boylarının uzun olaması sebebiyle sac ve tozlar halının tabanında toplanmaktadır.Yıkama işlemi başlamadan önce step halılarınızın tozlarını toz alma makinemizle mutlaka temizliyoruz.Halının yıkama işlemi bittikten sonra ise otomatik halı yıkama makinemizin çıkışında bulunan vakum la ıslakken mutlaka vakumlayarak havlarının düzeltme işlemini yapıyoruz.

Step halısı olan herkes step halı nasıl yıkanır, step halı yıkanırken hangi şampuan kullanıyorsunuz,(SERRA halı yıkama fabrikasında ere 111  halı şampuanı  naturemax kullanılmaktadır) step halılardan lekeler nasıl çıkar, step halı sertleşmeden yıkanabilir mi gibi sorular sormaktadırlar .S.H.Y fabrikasında halılarınız hiçbir zarar görmeden renkleri karışmadan temizlenir.

 S.H.Y ‘ YE  temizlenmesi için vereceğiniz step halılarınız ücretsiz servisimiz tarafından makbuz karşılığı adresinizden alınır, adresinize teslim edilir. Tüm halılarınız FİRMAMIZ tarafımızdan sigortalanmaktadır.  

Step halı yıkama işleminin tüm yıkama aşamalarında hijyen kuralları göz önünde tutularak temizleme işlemi yapılmaktadır.